Türk Futbol Forum

1-Foruma Moderatör Alımları Başladı.
2- Admin 'e Kadar Yükselme Şansınız Var.
3- Eğlence ve Bilginin Çıkış Noktası Burası.
4- Misafirken Sitemizden Faydalanma Oranınız %40 'dır.
5- Çıkış İçin "Do not display again" Tuşunu Tıklayınız
İYİ FORUMLAR

Türk Futbol Forum - En İyi Türk Futbol Forumu

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Milan Tanıtım

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Ultimate7
Webmaster
Webmaster

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 34
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 30/09/10
Yaş Yaş : 21
Nerden Nerden : Niğde

MesajKonu: Milan Tanıtım   Cuma Ekim 01, 2010 12:53 am

Associazione Calcio Milan, yaygın kullanılan kısa ismiyle Milan; [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.], [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]'da kurulan [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] kulübü. 1899 yılında kurulmuş ve geçmişinin büyük bir kısmında birinci sınıf İtalyan futbol kulüpleri arasında yer almıştır.Bugünkü bilinen ismiyle [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]'ni yedi kez kazanmıştır, yalnızca [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bu kupada Milan'dan daha başarılı olmuştur (9 kez kazanarak). [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]/[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]'nı dört kez kazanmıştır. Yine bu alanda da bir rekora imza atmıştır.Milan'ın diğer önemli başarıları arasında [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]'sı (beş kez) ve [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] (iki kez) bulunmaktadır. Ancak hiç [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]'nda final oynayamamışlardır. (Yalnızca iki yarı final oynamışlardır.) Lokal başarıları ise, beş kez [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ve beş kez de [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]'dır. Ayrıca AC Milan, Avrupa futbolunun en büyük ve prestijli 18 takımını temsil eden [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] organizasyonunun kurucu üyesidir. Ancak organizasyon günümüz itabariyle kendini feshetmiştir.Kendi evlerindeki maçlarını Stadio Giuseppe Meazza olarak da bilinen [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]'da oynarlar. Stad, [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] takımıyla paylaşımlı kullanılır. 120,018 kapasitesiyle İtalya'nın en büyük stadıdır.Bu stadın yapı planı 196,879 kişiliktir ancak Uefa standartlarının üzerine çıktığı için izin verilmemeiştir.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

..::Arşivim::..

Oyun Arşivi

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Anlatım Arşivi

NİĞDE/BOR Toki Anadolu Öğretmen Lisesi
Kullanıcı profilini gör
JokeЯ
Webmaster
Webmaster